Programma 2018-06-07T07:52:15+00:00

Programma 8 juni

FEESTELIJKE OPENING 8 JUNI 2018

Vrijdag 8 juni 2018 vormt Stadion De Vijverberg het decor voor de feestelijke opening van de Special Olympics Nationale Spelen Achterhoek 2018.
Een hoofdrol is uiteraard weggelegd voor alle deelnemers en hun begeleiders, die wij hopen te ontvangen in een vol stadion.

Vanaf 17.00 uur bent u van harte welkom voor een zeer gevarieerd voorprogramma, met onder meer: DJ Jeroen Slütter, Suzan & Freek en Dokters Swingende Infuustoeters.

Vanaf 18.30 uur beginnen wij met het officiële programma, waarbij Erben Wennemars en Erik Hulzebosch als gastheren zullen fungeren.

Het programma wordt een aaneenschakeling van optredens van nationale en Achterhoekse acts, waarbij het hoofdprogramma zal worden verzorgd door niemand minder dan Gerard Joling.

Wij verwachten het programma rond 20.30 uur af te sluiten.

Wij verzoeken een ieder uiterlijk 17.45 uur in het stadion aanwezig te zijn.

Programma 9 juni

SportLocatieAankomstStart programmaStart competitieEinde competitieMedaille ceremonieVertrek
AtletiekDe Hunenbulten - Winterswijk08.45 uur09.00 uur 09.30 uur16.30 uurNVT17.00 uur
BadmintonHooge Wessel - Steenderen09.00 uur09.30 uur10.00 uur16.00 uurNVT16.15 uur
BasketballStationsplein - Aalten08.30 uur09.30 uur 10.00 uur16.45 uur16.45 uur17.30 uur
BocceSportpark Zuid - Aalten08.15 uur08.45 uur9.00 uur17.45 uur 17.50 uur 18.15 uur
Bowlens-Heerenberg08.30 uur09.15 uur09.15 uur17.30 uurNVT18.00 uur
Golft Zelle - Hengelo09.00 uur09.30 uur10.00 uur16.00 uur16.30 uur17.15 uur
GymnastiekSAZA - Doetichem09.30 uur10.00 uur10.25 uur15.00 uur15.00 uur15.45 uur
HandbalHamaland hal - Lichtenvoorde09.15 uur10.00 uur10.00 uur15.30 uurNVT16.15 uur
HockeySportpark Zuid - Doetinchem09.45 uur10.15 uur10.30 uur15.30 uurNVT16.00 uur
JudoSAZA - Doetichem09.30 uur10.00 uur10.30 uur15.00 uurNVT15.30 uur
KorfbalOlympia 22 - Borculo08.30 uur09.00 uur09.30 uur16.00 uurNVT16.30 uur
Open water ZwemmenOude Ijssel - UlftXXXXXXXXXXXXXXXXXX
PaardrijdenPSC Lichtenvoorde - Vragender08.30 uur09.00 uur09.30 uur17.45 uurNVT18.00 uur
SkeelerenSportpark Zuid - Doetinchem09.30 uur10.00 uur10.00 uur14.00 uurNVT14.45 uur
TafeltennisBMV - Marienvelde09.30 uur10.00 uur10.00 uur16.00 uurNVT16.15 uur
TennisIjsselweide - Gendringen08.30 uur09.00 uur09.00 uur15.45 uurNVT16.15 uur
VoetbalDen Elshof - Groenlo09.00 uur 09.15 uur10.00 uur16.00 uur NVT16.30 uur
VolleybalSAZA - Doetichem09.00 uur09.30 uur10.00 uur16.00 uur16.00 uur16.30 uur
WielrennenDe Bijenkamp - Eibergen08.45 uur10.00 uur10.00 uur16.00 uurNVT16.30 uur
ZwemmenRozengaarde - Doetinchem09.00 uur09.45 uur10.00 uur17.15 uurNVT17.30 uur

Programma 10 juni

SportLocatieAankomstStart programmaStart competitieEinde competitieMedaille ceremonieVertrek (Marveld)
AtletiekDe Hunenbulten - Winterswijk08.45 uur09.00 uur 09.30 uur16.30 uur16.30 uur17.30 uur
BadmintonHooge Wessel - Steenderen09.00 uur09.30 uur10.00 uur15.30 uur15.30 uur16.30 uur
BasketballStationsplein - AaltenXXXXXXXXXXXXXXXXXX
BocceSportpark Zuid - AaltenXXXXXXXXXXXXXXXXXX
Bowlens-Heerenberg08.30 uur09.15 uur09.15 uur17.30 uurNa elke finale en 17.30 uur18.30 uur
Golft Zelle - HengeloXXXXXXXXXXXXXXXXXX
GymnastiekSAZA - Doetichem09.30 uur10.00 uur10.25 uur15.00 uur15.00 uur15.45 uur
HandbalHamaland hal - Lichtenvoorde09.15 uur10.00 uur10.00 uur14.45 uur15.00 uur16.00 uur
HockeySportpark Zuid - Doetinchem09.45 uur10.15 uur10.30 uur16.00 uur16.00 uur17.30 uur
JudoSAZA - Doetichem09.30 uur10.30 uur10.30 uur15.30 uur15.30 uur17.00 uur
KorfbalOlympia 22 - Borculo08.30 uur09.10 uur09.30 uur16.00 uur16.15 uur16.45 uur
Open water ZwemmenOude Ijssel - Ulft10.30 uur11.30 uur12.00 uur13.00 uur13.05 uur13.30 uur
PaardrijdenPSC Lichtenvoorde - Vragender08.30 uur09.00 uur09.15 uur15.15 uur16.00 uur16.45 uur
SkeelerenSportpark Zuid - Doetinchem09.30 uur10.00 uur10.00 uur14.30 uur14.45 uur16.15 uur
TafeltennisBMV - Marienvelde09.30 uur10.00 uur10.00 uur16.00 uur16.15 uur16.45 uur
TennisIjsselweide - Gendringen08.30 uur09.00 uur09.00 uur17.00 uur17.15 uur18.00 uur
VoetbalDen Elshof - Groenlo09.00 uur 09.15 uur10.00 uur16.00 uur 15.15 - 16.45 uur17.15 uur
VolleybalSAZA - Doetichem09.30 uur10.00 uur10.30 uur12.00 uurNVT12.30 uur
WielrennenDe Bijenkamp - Eibergen08.45 uur10.00 uur10.00 uur15.15 uur15.30 uur17.00 uur
ZwemmenRozengaarde - Doetinchem09.00 uur09.45 uur10.00 uur17.15 uur17.0017.45 uur